Jagame reisiinfot!

Mulle tundus, et oleks vajadus ühe kontsentreeritumal kujul seljakoti/ low budget reisijatele suunatud veebi järgi, kus kogu vajalik info linkide ja kasulike soovituste näol kompaktselt ühes kohas oleks. Nii valmis Reisi.info.

Registreerisin aadressi, nägin pisut kujunduse ja muude seadistustega vaeva ning see on siis tulemus. Küll kaugeltki mitte lõplik, sest antud lehe näol on tegemist ilmselt ühega nendest, mis kunagi valmis ei saa ja mille sisutihedus ning edasine areng eeskätt kaasreisijate huvist ja info jagamise soovist sõltub.

Olgu öeldud, et Reisi.info eesmärgiks ei ole pakkuda konkurentsi Tripile, vaid pigem head täiendust ühele kildkonnale Tripi kasutajaskonnast. Sisuliselt on tegemist seljakoti-/ väikse eelarvega reisivatele inimestele kasulike linkide koguga. Lisaks on kõigil võimalik end registreerida ja reisinõu rubriiki ükskõik millisel seljakotireisija jaoks aktuaalsel teemal ise kirjutada. Kommenteerida, linke ja ettepanekuid saata, saab muidugi mõista ka.

Tänaseks olen Reisi.info-sse riputanud infot erinevate riikide, viisatingimuste, terviseohutuse, kindlustuse, piletite, reisiblogide jm säärase kohta. Tänud kõigile aktivistidele, kes mulle juba põnevaid linke saatnud on, mida lehele lisada. Need saavad ka peatselt üles.

Niisiis jagagem reisiinfot!