Müüa Nikkori lainurk 10-24 mm

Seoses oma fototehnika vahetamisega, pakun müügiks Nikoni objektiivi AF-S DX NIKKOR 10-24 mm f/3.5-4.5G ED. Objektiiv on sisuliselt uus ja laitmatus seisukorras.

Tegemist on väga kvaliteetse ülilainurkzoomiga Nikoni DX kaameratele, mis on suurepärane valik üldplaanide pildistamiseks (maastikud, linnavaated).

© 2012 Nikon Corporation

 

 

 

 

 

Foto © Nikon

Ülal vahelduvad mõned näidispildid, mis on tehtud NIKKOR 10-24 mm objektiiviga. Lisainfot objektiivi kohta võib leida nt Nikoni lehtedelt ja dpreview-st.

Objektiivi hind ühes kõigi originaalkomplekti tarvikute ja lisaks ka objektiivile sobiliku 77 mm UV filtriga on 790 eurot. Kel huvi, andke märku foto@marisheinaru.com.

4 Replies to “Müüa Nikkori lainurk 10-24 mm”

  1. P.S. avastasin uut kaamerat põhjalikumalt uurides, et see toetab ka DX objektiive… Äkki see kehtib ka viiamste Nikoni kaamerauudiste kohta?! Muidugi pole siis asjal pointi, aga ikkagi – su pakkumine on ahvatlev:)

    1. DX objektiivi saab FX kaameral kasutada küll, aga pole nagu väga mõtet, kuna see cropib pildi väiksemaks. Ma soovitaks seda eelkõige inimestele, kes kasutavad DX kaamerat. Aga teie D200le sobiks küll :) Pakkumine on tegelikult tõesti väga hea.

Comments are closed.